Матриця (екран) для ноутбука Asus X515E, X515EP, X515EP-BQ, X515EP-EJ
2 840 ₴
2 556 ₴
- В наявності
- Код: RC-00000065868
+380 (73) 022-24-70
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матрица (екран) для ноутбука Asus X515E, X515EP, X515EP-BQ, X515EP-EJ – ідеальне рішення для якісного та яскравого зображення.
Характеристики:
- Модель: B156HAN02.1 або сумісна
- Кріплення: Без кріплень
- Зовнішні розміри (габарити): 350.66*223.6*3.2мм
- Розмір екрану: 15.6 дюймів
- Тип матриці: IPS
- Роздільна здатність: 1920*1080 Full HD
- Тип підсвітки: LED
- Покриття: Матове
- Гарантійний термін: 6 місяців
- Стан: Нова
Переваги:
- Якість зображення: Матриця Asus X515E, X515EP, X515EP-BQ, X515EP-EJ забезпечує високу чіткість та насичені кольори.
- Широкі кути обзору: Технологія IPS дозволяє насолоджуватися чудовим зображенням під будь-яким кутом.
- Легкість установки: Сумісність з роз'ємом 30 pin eDp забезпечить простий та швидкий монтаж.
Нехай ваш ноутбук стане центром якісного відтворення зображення – купіть матрицю до ноутбуку Asus прямо зараз!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AU Optronics |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Довжина | 350.66 мм |
| Клас якості | Original |
| Кількість контактів | 30 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип роз'єму | 30 pin |
| Товщина | 3.2 мм |
| Товщина матриці | Slim |
| Ширина | 223.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрана | 1920×1080 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 556 ₴



