


Оригінальний зарядний пристрій для ноутбука Dream Machines RG4050-15
2 980 ₴
2 682 ₴
- В наявності
- Код: RC-00000008260
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Оригінальний зарядний пристрій для ноутбука Dream Machines RG4050-15»
Оригінальний зарядний пристрій для ноутбука Dream Machines RG4050-15
Характеристики:
- Виробник: Asus
- Вихідна потужність: 230Вт
- Сила струму: 11.8А
- Вихідна напруга: 19.5 В
- Гарантійний термін: 6 місяців
- Призначення: Для ноутбука
- Сумісність з брендом: Dream Machine
- Стан: Новий
- Тип роз'єму: 5.5x2.5 мм
Переваги:
1. Надійність від виробника: Вироблений високоякісно, цей зарядний пристрій гарантує вам якість та довговічність.
2. Потужність: З вихідною потужністю в 230Вт, цей пристрій швидко зарядить ваш ноутбук.
3. Гарантія якості: 6 місяців гарантійного обслуговування дадуть вам спокій.
4. Повна сумісність: Розроблений спеціально для ноутбуків Оригінальний зарядний пристрій до ноутбука Dream Machines RG4050-15
Використані високоякісні матеріали забезпечують довгий термін служби та безпеку в експлуатації.
Інструкція з використання:
Під'єднайте зарядний пристрій до електромережі та до вашого ноутбука за допомогою сумісного роз'єму 5.5x2.5 мм.Купіть зараз та забудьте про проблеми з зарядкою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 230 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
- Ціна: 2 682 ₴




